Project Description

      Wnętrze zostało zaprojektowane w chłodnych odcieniach szarości i turkusu, gdzieniegdzie przełamane bielą.
      Większość ścian jest w kolorze szarym, wyjątek stanowi jednak ściana w kuchni i salonie w całości pokryta geometrycznym wzorem w kolorze szarym z turkusowymi akcentami. Podłoga w salonie i jadalni wykonana została z jasnego drewna i przybrana turkusowym dywanem.
      Wyposażenie salonu stanowi niewielka sofa z turkusowymi dodatkami, trzy stoliki oraz szafki z kolorowymi frontami.
      Jadalnia znajduje się w rogu, niedaleko okna, jest więc dobrze doświetlona. Jej wyposażenie to prosty biały stół oraz cztery krzesła z tapicerowanymi siedzeniami.
      Kuchnia to swego rodzaju laboratorium. Jest jasna dzięki zastosowanym kolorom, jak i również dzięki obecności okna. Podłoga w kuchni imituje beton architektoniczny, a ściany są prawie całkowicie zakryte przez meble. Widoczny jest jedynie fragment wykończony turkusowym szkłem Lacobel i ściana z kolorową mozaiką. Wszystkie szafki posiadają białe wykończenie frontów, również blat utrzymany został w jasnej kolorystyce. Zastosowano zlew wpuszczony w blat z baterią z wyciąganą wylewką. Kuchnia bezpośredni przylega do salonu dzięki czemu swobodnie można obserwować całą jego przestrzeń.

 

fototapeta