Project Description

      Kolorystyka projektu utrzymuje się w chłodnych odcieniach barw ziemi. Nowoczesnego charakteru nadają wnętrzu złote dodatki.
      Blat kuchenny SWISSKRONO w kolorze jasnego kamienia grudniowego idealnie współgra z  ciepłą  bielą mebli i szafek wiszących, wykończonych płytą laminowaną Dąb OSLO, tej samej marki. Jako ozdobne urozmaicenie powierzchni ściany zastosowano fartuch roboczy w mozaice Modulo Dixit z kolekcji SALONI. Znaczna powierzchnia blatu umożliwia wygodne poruszanie się w kuchni. Projekt przewiduje stolik śniadaniowy będący przedłużeniem blatu, natomiast stołki Charles Ghost z przezroczystego tworzywa firmy Kartell są jego idealnym uzupełnieniem. Na scianie pojawiają się nowoczesne półki na książki ze stali z kolekcji METAlove produkcji Studio-62.
      W kuchni zaprojektowano zlew wpuszczony jednokomorowy z ociekaczem wyposażony w funkcjonalną baterię z wyciąganą wylewką. Lodówkę oraz pozostałe elementy wyposażenia AGD wykonano w zabudowie. Jako oświetlenie wykorzystano oprawy nastropowe Miss Flexy firmy SternLight.