Project Description

Projekt łazienki na Pogodnie w Szczecinie. Tematem przewodnim projektu łazienki były płytki hexagonalne w kilku odcieniach. Wybrano trzy odcienie płytki z jednej kolekcji. Ułożenie płytek zostało zaproponowane w postaci ciemniejszych akcentów dla zaznaczenia funkcji prysznica i strefy umywalki. Dodatek koloru czarnego nadaje pomieszczeniu charakteru i głębi. Meble zaprojektowane na miarę, w zabudowie piec, pralka, kosz na bieliznę oraz miejsce do przechowywania chemii. Meble zaprojektowano w strukturze drewna która pięknie kontrastuje z ciemnym kolorem ściany i ociepla pomieszczenie.

Oświetlenie sufitowe w postaci opraw w kształcie tuby, wpuszczonych w przygotowaną w obniżeniu rynnę. Strefa umywalki uzupełniona lustrem ze zintegrowanym oświetleniem firmy Ikea.

Kabina prysznicowa usytuowana we wnęce, oddzielona ścianką z zabudową stelaża miski ustępowej. Dzięki temu strefa prysznica jest duża i wygodna. W ściance od strony kabiny zaprojektowano półki na podręczne kosmetyki. Zestaw prysznicowy podtynkowy z dodatkową wylewką na życzenie Inwestora. Odpływ liniowy w posadzce. Wygodne siedzisko z tworzywa w kabinie natryskowej.

Jako charakterystyczny dodatek swoje miejsce znalazł dekoracyjny grzejnik w kolorze antracytowym.