Project Description

      Przestronna kuchnia otwarta na dużą jadalnię została zaprojektowana w drewnie i bieli z akcentami mocnej czerwieni. Ściany w kuchni wykończone zostały białą cegłą i urozmaicone pasami czerwonego Lacobelu umiejscowionymi ponad blatem.
      Kuchnia posiada ogromną przestrzeń roboczą. Blat został wykonany z drewna, podobnie jak fronty niektórych szafek. Większość pozostaje jednak wykończona na biało. Lodówka w kuchni nie została zabudowana, jednak jej biały kolor idealnie komponuje się z całością wyposażenia. W kuchni zastosowano ciemny zlew wpuszczony w blat z ociekaczem i bateria z wyciąganą wylewką.
      Podłoga w jadalni stanowi przedłużenie tej z kuchni, natomiast ściany zostały zróżnicowane – niektóre podobnie zostały wykończone białą cegłą, inne pomalowane na biało, a pozostałe zdobi tapeta z geometrycznym wzorem.
      Wyposażenie jadalni stanowi ośmioosobowy stół w ciemnym kolorze. Uwagę przykuwają szczególnie jego oryginalne nogi. Do stołu dostawiono kontrastujące białe krzesła, a nad nim zawieszono lampy nawiązujące kolorystyką do czerwieni w kuchni. Na ścianie zawisły modułowe szafki drewniane, z frontami wykończonymi na biało.