Project Description

W tej koncepcji aranżacji ciepło drewna podłogowego zostało skontrastowane z chłodną bielą ścian, i wzbogacone intensywnymi akcentami kolorystycznymi dodatków.

Salon połączony z jadalnią stanowi niezwykle przytulne wnętrze dzięki ciepłu kominka, jak i zastosowanym drewnianym meblom. Również tapicerki krzeseł i foteli w odcieniach ciepłego beżu i bordo tworzą w pomieszczeniu miłą atmosferę. Salon wyposażony został w dużą sofę, stolik i dwa fotele. W strefie jadalni znajduje się prosty drewniany stół oraz cztery wygodne krzesła. Ponadto przed kominkiem ustawiono fotele. Na ścianie wykończonej białą cegłą zawisł telewizor otoczony zestawem modułowych szafek wiszących.

Salon główny połączony jest z drugim, mniejszym salonem. Podłoga w nim również wykończona została ciepłym drewnem o wyraźnym rysunku słojów, natomiast ściany zostały pomalowane na mocny odcień fioletu lub wykończone białą cegłą. Wyposażenie mniejszego salonu stanowi trzyosobowa sofa, fotel oraz dwa nowoczesne w formie białe stoliki.