Project Description

      Dom parterowy w Grzepnicy to projekt salonu z otwartą kuchnią. Na pewno centralnym miejscem w kuchni jest duża wyspa z częścią barową.
      We wnętrzu domu wykorzystano wiele zaskakujących elementów. Całość utrzymana jest w jasnej kolorystyce, beżach, szarościach i bieli, urozmaicona gdzieniegdzie drewnem.
      Kuchnia stanowi prostą i minimalistyczną kompozycję. Ściany są białe, a podłogi wyłożone panelami. Szafki wykonano z jasnego drewna, posiadają białe fronty. Również wszystkie sprzęty AGD są w kolorze białym. Wykorzystano dwukomorowy zlew wpuszczony z baterią z tradycyjną wylewką. Dzięki wyspie, kuchnia zyskuje dodatkowy blat roboczy i odpowiednio organizuje przestrzeń w domu.
      Czteroosobowy stół jadalniany oddziela kuchnię od salonu. Jest to prosty, biały blat, który wyposażono w tapicerowane krzesła.
      Część wypoczynkowa, salon, zaprojektowano w nowoczesnej stylistyce. Na w większości szarych ścianach gdzieniegdzie występuje drewniana okładzina, wiszą również białe szafki. Pozostałe wyposażenie stanowi narożnik, dwie pufy oraz niewielkie stoliki.