Project Description

Realizacja salonu kąpielowego z wanną wolno stojącą, kabiną typu walk-in i umywalkami nablatowymi to propozycja dużej łazienki. Panujący minimalizm daje poczucie światła i przestrzeni. Pomieszczenie utrzymane w odcieniach szarości i strukturze drewna na których ładnie wybijają biele ceramiki i chrom armatury. Duże panoramiczne lustro dodatkowo powiększa i rozświetla.

Znalazły tu swoje miejsce 2 umywalki w formie mis, stawiane na blacie, ze zintegrowanymi bateriami stojącymi. Duża przestrzeń blatu daje komfort użytkowania. Pod blatem przewidziano pojemne szuflady na drobiazgi i kosmetyki. Uchwyty frezowane we frontach pozwoliły uniknąć dodatkowych elementów w postaci uchwytów.

Wanna wolno stojąca jest największym i głównym elementem wyposażenia łazienki, zaprojektowano ją na osi wejścia, pod oknami dachowymi. Można ją podziwiać z każdej strony. Leżąc w wannie mamy również widok na całą łazienkę. Uzupełnieniem wanny jest elegancka bateria stojąca ze słuchawką.

Kabina natryskowa typu walk-in, duża i wygodna. Minimalistyczny odpływ liniowy oraz zestaw prysznicowy podtynkowy są praktyczne. Wizualnie stapiają się z całością.